Ne stišavaju se reakcije nakon prekida u Mostaru. Atmosfera je dodatno podgrijana zbog, po ocjeni mnogih, drastičnih kazni Veležu i predsjedniku Šemsudinu Hasiću.
Na društvenim mrežama oglašavaju se navijači, sportski radnici, ali i simpatizeri drugih klubova koji najviše optužuju glavnog sudiju Sabriju Topalovića, potom “disciplince” NSBiH.
U “moru” reakcija, izdvojili smo komentar na fejzbuku, odnosno oštru poruku koju je Ivanu Beusu, čelniku Zrinjskog i NSBiH poslao Narcis Selimotić. Narcis je sin Veležove legende Zejnila Selimotića. Mlađi Selimotić je i sam bio nekad talentirani nogometaš, a danas je ugledni advokat.
Prenosimo Selimotićev status s Facebooka.
“Ivan Beus je danas bio najveći zagovornik da se Velež eliminiše iz lige. Danas su napravili poziciju da to pokušaju i uraditi. E, pa ja, Narcis Selimotić, sin Zejnila, jednog od osnivača FS BiH ti poručujem da nećeš uspjeti! Ja ti to garantujem!”- napisao je Selimotić.
N.I.