Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Široki Brijeg ponovno bez punog plijena

Blog Image

U utakmici trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine NK Široki Brijeg je odigrao 0:0 protiv ekipe FK Radnik. Već na samom početku utakmice Širokobriježani su imali veliku šansu u kojoj se našao Llanos, ali je golman gostiju odbranio.

Nova velika šansa za Široki uslijedila je desetak minuta kasnije, no Lukić je bio neprecizan. Najbolju priliku u prvom poluvremenu domaći su imali preko Obšivača, ali ni on nije zatresao mrežu gola gostiju.

Prvu pravu priliku Bijeljinci su imali u 59. minutu kada je golman domaćih Miškić zaustavio udarac Šarića. Iz redova domaćih Obšivač je bio agilan i u drugom poluvremenu, ali je u sedamdesetim minutama utakmice ponovno promašio dvije izgledne prilike.

Napadi ekipe s Pecare nastavili su se i u finišu meča. Četiri minute prije isteka regularnog toka Jurilj je šutirao glavom iz dobre prilike, ali golman Radnika je ponovno uspio odbraniti. Talentovani golman gostiju Aljkanović je do kraja meča nastavio s uspješnim intervencijama, pa gosti iz Bijeljine mogu zadovoljno otići kući. Susret je završen bez golova.

Nakon tri odigrana kola, Širokobriježani su bez ijedne pobjede – ali i bez ijednog poraza i trenutno imaju tri osvojena boda. S druge strane, ovo je prvi bod za Radnik.

T.Š

Slični članci