NK Široki Brijeg potvrdio je da je saradnja s fudbalerom Ivanom Delićem završena sporazumnim dogovorom. Rastanak je protekao u profesionalnoj atmosferi, uz obostrano uvažavanje.
Iz kluba su istakli da cijene njegov doprinos tokom boravka na Pecari, naglašavajući zalaganje na treninzima, nastupima i korektan odnos prema obavezama. “Ivanu zahvaljujemo na svemu što je dao klubu i želimo mu mnogo uspjeha u nastavku karijere,” poručili su iz Širokog Brijega.
Delić je u prethodnom periodu nosio dres Širokog Brijega, a njegov odlazak dio je šire rekonstrukcije igračkog kadra uoči nastavka sezone. Klub planira određene promjene kako bi se dodatno osnažio za predstojeće izazove.




