Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Slaven Novoselac se vraća u Premijer ligu BiH?

Blog Image

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Slaven Novoselac mogao bi ove zime da se vrati u bosanskohercegovački futsal.

Za usluge ovog iskusnog, 36-godišnjeg futsalera zainteresovan je jesenji šampion, mostarski “Stari Grad”, saznaje sportdc.net, koji bi ga rado vidio u svojim redovima.

Smatraju da bi Novoselac svojim bogatim futsal iskustvom mogao da doprinese igrama njihove ekipe i dovede ih zajedno sa ostatkom tima do željene titule šampiona Bosne i Hercegovine.

Osim FC “Mostar SG”, za usluge Novoselca zainteresovan je i još jedan klub iz Premijer lige koji bi ga takođe vrlo rado vidio u svojim redovima.

Slaven Novoselac iza sebe ima izuzetno bogatu futsal karijeru. Akter je fenomenalnog rezultata KMF “Tango” iz Istočnog Sarajeva u Evropi, a poslije toga je nastupao za bugarsku “Varnu”, “Informatiku Temišvar”, i beogradski “Euro Motus” gdje je boravio u polusezoni iza nas. Prethodno, nastupao je za sarajevske “Partizan” i MNK “Orlić”, beogradski “Marbo”, hrvatski “Potpićan” i zrenjaninski “SAS”.

Nije Novoselac jedini koji figurira kao povratnik u bosanskohercegovački futsal. Kapiten reprezentacije BiH u posljednjem okupljanju, Tomislav Bevanda, je već viđen novi-stari igrač “Brotnja”, dok postoji interesovanje i za Slavenovog brata, Dražena, takođe člana “Euromotusa”, kao i još nekih internacionalaca koji bi sasvim sigurno pojačali kvalitet bosanskohercegovačke Premijer lige.

Slični članci