Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

SLAVIJA IMENOVALA NOVI STRUČNI ŠTAB: Stiže trener iz Željezničara, sa golmanima će raditi bivši reprezentativac BiH

Blog Image

Rukovodstvo Slavije iz Istočnog Sarajeva i dosadašnji šef stručnog štaba Goran Simić dogovorili su se da ovaj stručnjak više ne radi sa prvim timom, pa je na njegovo mjesto angažovan Milan Gutović, trener koji je već ranije sjedio na klupi “sokolova”, a koji je posljednji angažman imao u Omladinskoj školi Željezničara.

Prema dogovoru sa čelnicima kluba, Simić će ubuduće raditi sa omladinskim selekcijama, dok će Gutoviću u radu pomagati Ratko Dujković, nekadašnji čuvar mreže Slavije i zeničkog Čelika.

Fudbaleri Slavije danas će početi pripreme za nastavak sezone u Prvoj ligi Republike Srpske.

Poslije prvog dijela sezone, tim iz Istočnog Sarajeva zauzima sedmu poziciju, a u preostalih šest kola prije podjele na Ligu za prvaka i Ligu za opstanak, “plavo-bijeli” pokušaće osvojiti što više bodova, kako bi zauzeli mjesto u “gornjem domu”, samim tim i obezbijedili opstanak.

(mondo.ba)

Slični članci