Reprezentativac BiH Smail Prevljak bit će na slatkim mukama na kraju sezone.
Prevljak pruža sjajne partije u Belgiji. Novi gol postigao je u četvrtak protiv Anderlechta koji je postao njegova “stara mušterija” s obzirom da im je mrežu zatresao treći put u posljednja tri okršaja.
Upravo je Anderlecht jedan od klubova koji lovi Prevljaka. Tokom zime malo je nedostajalo da dođe do transfera, a mediji u Belgiji najavljuju da će ovaj trofejni klub i na kraju sezone da ga dovede u svoje redove.
Ipak, po tom pitanju Prevljak nije opterećen.
– Imam ugovor do ljeta 2023. godine sa Eupenom, osjećam se dobro ovdje, vidjećemo šta će se dešavati. Glavom sam u ovom klubu i nigdje drugo, rekao je Prevljak.
Ove sezone Prevljak je, računajući sva takmičenja, postigao 15 pogodaka za svoj Eupen i tome dodao četiri asistencije.




