Zrinjski je u mostarskom derbiju sinoć slavio pobjedu od 1:3 na stadionu Rođeni. Burno je bilo nakon posljednjeg sučevog zvižduka, navijači su tražili odlazak Sablića, ali i Uprave.
Nakon završetka utakmice najvatreniji navijači su tražili od igrača da skinu dresove.
Sramotan potez od Sablića koji se nije pojavio na press konferenciji nakon utakmice, novinaru su čekali 40. minuta, i nakon toga odlučili da napuste press sobu.
Možda je to i jasan znak da je sinošnja utakmica bila posljednja na klupi Rođenih.




