Kakav početak na Etihadu u revanš utakmici četvrtine finala Lige prvaka između Manchester Citya i Tottenhama. Za 12 minuta viđena su četirii gola. Rezultat je 2:2. Strijelci za City bili su Sterling i Silva, a dvostruki strijelac za Tottenham bio je Son.

Prethodni članakABA Liga: Budućnost slavila u Morači i produžila finalnu seriju
Sljedeći članak MANE NASTAVIO GOGLETERSKU SERIJU: VAR “pogurao” Redse na Dragau



