Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Stara dama džaba ”flertuje”, ovaj SMS neće dobiti

Blog Image

Srbijanski fudbaler Sergej Milinković-Savić je istakao kako nema namjeru napustiti Lazio, te je dodao da nije pregovarao sa Juventusom oko prelaska u redove peterostrukog uzastopnog prvaka Italije.

Brojni italijanski mediji su prethodnih dana objavili da je Stara dama ”flertovala” sa Savićem koji je popularan pod nadimkom SMS, te je čak i poslala ponudu u iznosu od 25 miliona eura za srbijanskog reprezentativca.

”Volim Seriju A i Lazio, želim da ostanem u Rimu. Juventus? To su samo špekulacije”, kazao je SMS za specijalizovani sajt Gianlucadimarzio.

Milinković-Savić se ove sezone izborio za mesto u startnoj postavi Lazija, a na 15 utakmica u Seriji A dao je tri gola.

Slični članci