Igor Štimac je bio sretan i zadovoljan nakon pobjede njegove ekipe protiv Sarajeva.
”Velika pobjeda u svakom slučaju. Igrači su ispunili sve zahtjeve, limitirali smo Sarajevo na malo prostora i malo prilika, pamtim da su imali samo jednu u prvom poluvremenu. Prezadovoljan sam brzinom koju postižemo izlaskom preko bokova, imamo širinu. Moji igrači su sve bolji, ali ovo moramo što prije zaboraviti, jer nas čeka još utakmica u nastavku sezone” rekao je Igor Štimac.
Sarajevo nikako da uđe u pravu formu. Husref Musemić nije bio posebno rječit nakon utakmice.
”Loše smo odigrali i preuzimam odgovornost za poraz. Naše greške su odlučile i preusmjerile utakmicu, što je Zrinjski iskoristio. Smatram da ova ekipa Sarajeva ima kvalitet i da će u narednom periodu to pokazati” rekao je Husref Musemić.




