Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Stojan Vranješ završio tamo gdje je i planirao

Blog Image

Banjalučki Borac dobit će u Antaliji veliko pojačanje, piše Mondo.ba.

Stojan Vranješ potpisao je za Borac i pojačat će jesenjeg prvaka RS.

“Dugo smo radili na ovome, Stojan je bio želja šefa stručnog štaba, mene i predsjednika od prvog dana i uspjeli smo da ga dovedemo. Hvala predsjedniku Vici Zeljkoviću što nam je omogućio ovakvo pojačanje. Dolaskom Stojana Vranješa pokazali smo u kom smjeru ide klub”, rekao je sportski direktor Borca Marko Maksimović.

I prvi čovjek banjalučkog kluba Vico Zeljković takođe nije krio zadovoljstvo zbog povratka Vranješa na Gradski stadion.

“Veoma smo zadovoljni i srećni što je Stojan Vranješ ponovo u Borcu, sigurni smo da će igrač sa takvim iskustvom dati ogroman doprinos u borbi za povratak u Premijer ligu BiH. Vranješ će se već danas priključiti pripremama Borca u Antaliji. Mislim da smo ovim pojačanjem završili zimski prelazni rok, ako eventualno dođe do još nekih pojačanja, svakako ćemo o tome informisati javnost”, izjavio je Zeljković.

Doskorašnji fudbaler Željezničara, koji je ponikao na banjalučkom Gradskom stadionu, večeras ce sletjeti u Antaliju i priključiti se pripremama Borca.

Vranješ je osim Borca i Želje u karijeri branio boje Vojvodine iz Novog Sada, rumunskih Pandura i Cluja, te poljskih ekipa Lechie Gdansk, Legije iz Varšave i Pijast Glivice, odakle je u januaru prošle godine stigao na “Grbavicu”.

Slični članci