OŽRK “Iskra” Stolac najuspješniji sportski kolektiv proteklih godina u Stocu je napokon dočekala da se otvori Gradska dvorana u Stocu.
Današnji dan će ostati zapisan u historiju sporta, jer će seniorke Iskre odigrati svoju prvu utakmicu u Gradskoj dvorani. U okviru priprema za novu sezonu u Stocu danas od 16:30 sati gostuje ekipa Nikšića.
OŽRK “Iskra” Stolac će i ove sezone biti član Prve ženske lige FBiH, ali će napokon svoje utakmice igrati u svom gradu i pred svojim navijačima.
Ranijih sezona klub je svoje domaće utakmice igrao u Čapljini ili na Berkovićima. Ljubitelji rukometa ovu sezonu će moći da uẓ̌ivaju u prelijepom gradu na jugu Hercegovine.




