Utakmica Slobode i Željezičara trenutno ulazi u svoj finiš, a rezultat je 1:1.
U 70. minuti Sloboda je stigla do izjednačenja. Odlično je prekršaj sa desne strane izveo Delić, a loptu je u mrežu poslao Kemal Osmanković. On nije proslavio pogodak, s obzirom da je nekada igrao u Želji.
Ipak, cijela situacija pomalo je sumnjiva.
Nakon centaršuta, Maksimović je proslijedio loptu ka Osmankoviću – taj momenat doima se upitnim, s obzirom da postoji mogućnost da se radi o offside poziciji.
Pogledajte i sami.




