Sloga je upisala važnu pobjedu protiv Radnika na stadionu “Luke” u Doboju. U susretu 16. kola Premijer lige BiH domaći tim slavio je rezultatom 2:1, potvrdivši dobru formu pred svojim navijačima.
Nakon meča, pomoćni trener Sloge Anđelko Tadić podijelio je utiske o utakmici.
“Čestitam igračima na zasluženoj pobjedi, mislim da smo bili bolji protivnik cijelu utakmicu. Imali smo taj pad poslije primljenog gola nekih 15-ak minuta gdje smo baš bili potonuli, međutim vratili smo se. U drugo poluvrijeme smo ušli izuzetno ofanzivno, dominirali smo cijelo drugo poluvrijeme, protivnika držali u njihovoj odbrambenoj trećini. Drago mi je zbog mladog Šešlaka koji je postigao svoj prvijenac u Premijer ligi BiH” – rekao je Tadić.
S druge strane, trener Radnika Duško Vranešević smatra da je njegov tim mogao i bolje reagovati.
“Nismo dobro ušli tih prvih 10-ak minuta, izgubili smo puno lopti i primili smo gol koji je mali Šešlak jako lijepo postigao. Poslije toga smo se ustabilili, počeli bolje da igramo, izjednačili i držali sve pod kontrolom. Imamo kadrovskih problema, dekoncentracija u devedesetoj minuti… Sloga je srećno postigla taj gol i čestitam im na pobjedi” – rekao je Vranešević.




