Veliku su pobjedu ostvarili nogometaši Goražda u derbiju s Rudarom. Najviše zaslugom novog trenera Dženana Hošića Goražde je deklasiralo (3:0) Kakanjce.
Hošić, nekadašnji mladi reprezentativac BiH i internacionalac u Rusiji i Poljskoj, komentirao je igru braće Benjamina i Kerima Tatara.
– Pričao sam s Kerimom i rekao mu da je po meni bolji od Benjamina koji igra u Sarajevu-, izjavio je Hošić za Sportske.ba.
U video prilogu pogledajte kako je Hošić komentirao novo lice Goražda.
R.S.




