Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

TEŠKA POVREDA GOLMANA MLADOSTI: Velić ostao u mostarskoj bolnici

Blog Image

Fudbaleri Mladosti iz Doboja kod Kaknja poraženi su danas u Mostaru sa 2:0.

Ključni detalj susreta desio se u 41. minuti, kada je sudija Miloš Gigović svirao nepostojeći penal za domaće.

Mladost je u toj minuti meča trostruko oštećena. Primili su pogodak, isključen je trener Edis Mulalić, koji je protestvovao zbog dosuđenog penala, koji očigledno nije postojao. Ipak, najgore je prošao golman Emil Velić.

On je bio u duelu sa Nemanjom Bilbijom, koji je Gigović okarakterisao kao penal, a o kakvom startu se radilo najbolje govori podatak da je Nemanja Bilbija odigrao svih 90 minuta, dok je Emil Velić morao biti zamijenjen.

Golman Mladosti je prošao sa težom povredom, jer mu je od udarca otekla slezena i on je ostao u mostarskoj bolnici, te se nije vratio sa ostatkom ekipe u Kakanj. Do kada će Velić biti u bolnici nije poznato.

(A.Pločo/Sportske.ba)

Slični članci