Nekadašnji fudbaler i kapiten Sarajeva Sedin Torlak kritikovao je svoj bivši klub.
Torlak je svojevremeno upisao 141 nastup u dresu Sarajeva, u dva navrata je dobio i nagradu “Ismir Pintol” od strane navijača, a nakon karijere radio je u omladinskom pogonu.
Ipak, tome je u međuvremenu došao kraj.
– I tako dođe tamo neki Cioffi Matteo iz Italije u januaru, pregleda dva tvoja trenigna i jedno poluvrijeme utakmice, čak ti ni ime ne zapamti, i kaže hvala na dosadašnjoj saradnji. Ali valjda to tako treba. Što bi moj Čala (Mehmed Janjoš op.a) rekao: ‘Kod trenera su koferi uvijek spremni’ Bahatost i bezobrazluk ljudi koji vode moje voljeno Sarajevo je dno, napisao je Torlak.
Ostaje da se vidi kako će navijači reagovati na ovaj potez. Poznato je kakav Torlak status uživa među Hordama…




