Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Trivunović: Bodovi su mnogo potrebniji domaćinu, njihovo moranje je naša šansa

Blog Image

 Fudbaleri Rudar Prijedora sutra od 16.30 časova gostuju kod Drine u Zvorniku, a kormilar Vule Trivunović je istakao da se njegova ekipa, koja će biti oslabljena neće braniti na ovom susretu.

– Imamo dvojicu kartoniranih igrača (Žoel da Silva Paulo – crveni i Nemanja Pekija – žuti), ima i nekoliko viroznih, koji će sigurno propustiti ova duel, ali idemo da pokušamo ostvariti pozitivan rezultat.

Kada se baci pogled na tabelu jasno je da su u ovom trenutku bodovi mnogo potrebniji domaćinu, koji se još uvijek bori za opstanak i očekujem da to njihovo moranje bude naša šansa.

Zvorničani u svojim redovima imaju veliki broj veoma kvalitetnih fudbalera, poput Danijela Ćuluma i Aleksandra Ilića i sigurno ne zaslužuju da se bore za opstanak.

Toga moji igrači moraju biti svjesni – rekao je Trivunović.

Slični članci