Trener Sloge Meridian Vule Trivunović bio je zadovoljan nakon pobjede svog tima nad Veležom (2:1), na otvaranju nove premijerligaške sezone, ističući da je utakmica bila izuzetno teška, posebno jer je njegova ekipa više od pola sata igrala s igračem manje.
Trivunović je nakon meča posebno pohvalio karakter svojih fudbalera:
“Teška utakmica protiv kvalitetnog protivnika, napravili smo dovoljan broj u prvom poluvremenu kvalitetnih situacija gdje smo samo trebali biti mirniji i precizniji da damo gol i možda riješimo utakmicu. U drugom nas je crveni primorao da se branimo, ali smo pokazali da ekipa ima karakter i nismo dozvolili priliku Veležu s igračem manje. Krenuli smo prvenstvu s pobjedom i zahvaljujem igračima što su pokazali karakter. Idemo dalje raditi i spremati se,” kazao je Trivunović.
Sloga Meridian će u narednom kolu odmjeriti snage sa Zrinjskim u gostima.




