MLS će od 2021. godine imati novog člana, Austin FC iz istoimenog glavnog grada savezne države Texas.
Klub osnovan prije četiri mjeseca godinama je istraživao potencijalni interes navijača za nogomet i ekonomsku isplativost ulaska u MLS. Kad su se brojke poklopile, vlasnici su aplicirali za ulazak u ligu koji im je i odobren. Da su bili u pravu vidjelo se već prvog dana rezervacije godišnjih ulaznica za sezonu koja će početi tek za dvije godine.
Austin FC srušio je sve rekorde nakon što je u samo nekoliko sati od početka rezervacija primio 30.000 pologa za godišnje ulaznice. Novi klub igrat će na stadionu koji prima samo 20.500 gledalaca što znači da bi se samo vlasnici godišnjih ulaznica napunili jedan i pol stadion.




