Pandemija koronavirusa svakodnevno uzima živote širom svijeta…
Posliej Italije, Španija je najugrožneija europska država sa 17.000 zaraženih, a prema posljednjim informacijama preminula su i dva psortska novinara.
Riječ je o José Maria Candela (Radio Nacional de Espana) i Tomás Díaz-Valdés (Diario AS). Oni nisu izdržali borbu sa koronavirusom.




