Memorijalni turnir u malom fudbalu posvećen tragično stradalom Smajiš Džemalu počinje danas u Sportsko rekreativnom centru “Bentbaša”.
Učestvuje osam ekipa: Sarajevo, Željezničar, Olimpik Pale, Slavija Lukavica, Igman Ilidža, Juve i domaći Vratnik.
Igra se na vještačkoj podlozi, u timovima koji čine kadetski igrači (2001-2002), sa po pet šest igrača u svakoj ekipu, uključujući i golmana.
Naime, turnir je posvećen Smaji Džemalu Culetu, koji je na utakmici Vratnik – Sedrenik pao nakon sudara glavama sa protivničkim igračem, te izgubio svijest i preminuo od posljedica udarca.
Prva utakmica se igra u 9 sati, a finale je predviđeno za 14:15 sati.




