Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

UEFA ne dozvoljava na utakmici, ali igrači Sarajeva neće zaboraviti Srebrenicu

Blog Image

Fudbaleri Sarajeva sutra će od 15 sati i 30 minuta odigrati utakmicu prvog pretkola Evropske lige protiv Banantsa iz Armenije.

Obzirom da se sutra obilježava 23. godišnjice genocida nad Bošnjacima u Srebrenici jula 1995. godine, bilo je pitanje da li će igrači Sarajeva na teren stadiona u Yerevanu istrčati sa crnim trakama oko ruke.

Iz PR službe Bordo kluba su na naš upit poslali jasan i konkretan odgovor.

– Poučeni iskustvima od ranijih godina na dan utakmice ne smijemo poduzimati ništa u vezi sa tim kako ne bi dobili kaznu od UEFA-e. Mi ćemo to obilježiti na svoj način na današnjem treningu – kazali su za Sportske.ba iz FK Sarajevo.

(A.P./Sportske.ba)

Slični članci