Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

“Uskoro ću dobiti funkciju u Savezu ili reprezentaciji, ne vidim se na mjestu trenera”

Blog Image

Emir Spahić sutra će po posljednji put obući dres reprezentacije BiH.

Popularni Spaha oprašta se od nacionalnog dresa u prijateljskom duelu protiv selekcije Crne Gore.

– Svaka je utakmica ostala za mene u posebnom sjećanju, ali je Kaunas jedinstven. Hvala svima koji su me podržavali i izvinjavam se svima koje sam uvrijedio, a znam da jesam. Molim vas da podržite ovu reprezentaciju i u dobrim i u lošim vremenima. Ja sam ponosan na svoje utakmice u reprezentaciji – kazao je Spahić.

Na današnjoj press konferenciji Spahić je kazao kako se ne vidi kao trener u budućnosti, ali da je zahvalan predsjedniku Elvedinu Begiću i da će uskoro dobiti neku od funkcija u reprezentaciji ili Savezu.

– Očekujem da uskoro dobijem neku funkciju, u Savezu ili reprezentaciji, ne znam tačno, ali već sam razgovarao o tome sa predsjednikom Saveza Elvedinom Begićem i zahvalan sam mu sto računa na mene. Ne vidim se kao trener, to me jednostavno ne zanima – rekao je na kraju obraćanja Emir Spahić.

Slični članci