Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Valjić i Jakupović se opraštaju zbog skidanja s fifine liste

Blog Image

Rijetko kada se desilo da najbolje nogometne sudije prijevremeno odu u penziju. Zato je vijest o povlačenju Ognjena Valjića i Edina Jakupovića šokirala nogometnu javnost.

Premda su Valjić i Jakupović u svom zahtjevu “upakovali razumljive” razloge molbe da žele ubuduće biti kontrolori, pravu istinu dobili smo od našeg izvora iz NSBiH.

“Valjić i Jakupović su procijenili da više ne mogu napredovati kao sudije. Istina da mogu još nekoliko godina suditi, ali su oni odlučili da se povuku. I Valjić i Jakupović su skinuti s fifine liste, na kojoj su sada Irfan Peljto, Dragan Petrović i Admir Šehović. Osim toga imali su i slabijih suđenja, pa su to, moguće razlozi zašto su Valjić i Jakupović odlučili povući se”, kazao je za Sportske sudijski autoritet u BiH, koji je želio biti anoniman.

R.S.

Slični članci