Hrvatski defanzivac Vedran Ćorluka potpisao je novi, četverofodišnji ugovor sa moskovskom Lokomotivom.
“Prezadovoljan sam ovakvim raspletom. Iza mene su sjajne četiri godine u ovome klubu. Zahvaljujem čelnicima Lokomotive koji su me prihvatili 2012. godine kada sam imao malu minutažu u Tottenhamu. Nadam se da sam opravdao svoj dolazak ovdje. Želio sam ostati u Lokomotivi, a to sam sada i napravio. Mislim kako rusko prvenstvo raste svake godine, ali i da je puno zanimljivije od nekih praćenijih liga, poput francuskog prvenstva. U Rusiji ne možete upisati bodove niti prije jednog gostovanja, a vjerujem da nas u nastavku sezone očekuju brojni uspjesi”, poručio je Vedran Ćorluka.
Podsjetimo, nakon EURO-a Vedran je bio povezivan sa odlaskom u Bayern, Napoli, Fiorentinu, Everton, Leicester, Valenciju…



