Meho Kodro, savjetnik uprave Veleža, poslao je poruku navijačima pred derbi sa Zrinjskim.
Velež je na razočaravajući način ušao u sezonu. Klub je tek 8. i sa četiri poraza u posljendjih pet utakmica.
Kodro u poruci navodi kako se klub nalazi u tranziciji, ali da će Velež biti jedan od najstabilnijih klubova u BiH.
“Apsolutno smo svjesni situacije u kojoj se nalazimo. U procesu smo reorganizacije i kao i svaka druga tranzicija i ova naša ima svoje nestabilnosti. Živim s uvjerenjem da će naš Velež u skorije vrijeme biti jedna od najzdravijih sportskih institucija u Bosni i Hercegovini. U ovom trenutku najvažnije je da naši igrači vjeruju da posjeduju kvalitet da pobijede bilo kojeg protivnika” – poručio je Kodro.
Susret Veleža i Zrinjskog igra se u subotu od 20.30 sati.




