Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Vlado Jagodić otkrio šta mu je potrebno za ostvarivanje cilja

Blog Image

U proteklom periodu Uprava kluba u konsultaciji sa stručnim štabom intezivno je radila na dovođenju pojačanja za narednu sezonu, a trener Slobode smatra da je ekipi bilo potrebno iskustvo.

-Mogu se zahvaliti Upravi kluba koja je napravila sve da na pozicijama gdje nam je nedostajalo kvaliteta, dovedemo kvalitetne igrače. Mi smo prošli prelazni rok priliku dali mladim igračima i narednih šest mjeseci apsolutnu priliku su imali mladi igrači. Međutim, sada je procjena da se moramo upotpuniti iskusnijim igračima da bismo postigli naše ciljeve i mislim da smo kompletirali ekipu na sasvim zadovoljavajući način. Sa dva nova stopera, Ignjatović i Zukić, lijevim bočnim i dva napadača, Kripić i Husić imamo kvalitetnu ekipu koja je upotpunjena sa dolaskom Ćuluma, zaključio je Vlado Jagodić.

Dakle, Sloboda u srijedu od 17:30 sati na Stadionu Tušanj igra protiv Sloge iz Tojšića, a nakon Sloge, Slobodi 15. jula na Tušnju predstoji generana proba protiv FK Mačva Šabac.

Slični članci