Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

VRAĆA SE U SVOJ DOM: Musemić otkrio šta je šansa Mladosti na Koševu

Blog Image

Fudbaleri Mladosti iz Doboj-Kaknja u srijedu će u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa BiH gostovati na Koševu, gdje će odmjeriti snage sa Sarajevom.

Husref Musemić, trener Mladosti, vraća se u svoj dom, a na koševu će sa svojim timom pokušati da iskoristi umor Sarajeva.

“Za nas je ovo utakmica sezone i pitanje je da li i kada će Mladost ponoviti ovaj uspjeh koji smo ostvarili kroz Kup. Sarajevo je apsolutni favorit, ali ni mi nismo bez šansi u dvije utakmice. Svoju priliku vidimo kroz to što je ekipa Sarajeva imala nekoliko teških utakmica u prvenstvu u posljednjih nekoliko dana”, rekao je Musemić.

Susret Sarajeva i Mladosti igra se u srijedu od 18 sati.

Slični članci