Vedran Vrhovac postao je slobodan igrač.
Standardni fudbaler Željezničara u protekloj polusezoni izrazio je želju da napusti Grbavicu, a sa klubom se danas i zvanično dogovorio oko sporazumnog raskida saradnje.
Iako je bilo priče da će karijeru nastaviti u Borcu, navodno je prilikom raskida saradnje dogovoreno da mu Banjaluka ne smije biti naredna destinacija, ali svejedno 23-godišnjem defanzivcu ne manjka ponuda.
Vrlo je moguće da će karijeru na kraju nastaviti u redovima Veleža, čiji je trener Feđa Dudić ozbiljno zagrijan, no sa konačnom odlukom Vrhovac neće žuriti s obzirom da mu je u ovom trenutku prioritet naći angažman u inostranstvu.
Vrhovac je u Željezničar stigao iz Čelika. U protekloj polusezoni upisao je 17 nastupa u prvenstvu i dodao dva pogotka.




