Ermin Vehabović više nije član dobojske Sloge, ekipe koja se takmiči u Prvoj ligi RS-a.
Zanimljivo, Vehabović je pristao otići u još niži rang takmičenja, a karijeru će nastaviti u NK Moševac, kluba koji se takmiči u Kantonalnoj ligi ZE-DO.
U svojoj karijeri Vehabović je nosio dres Natrona iz Maglaja, Zvijezde iz Gradačca te Usore.




