FK Željezničar dogovori je novo pojačanje.
Nakon što je jučer ugovor sa Željom potpisao Mirčevski, novo pojačanje sarajevskih “Plavih” bit će Filip Dangubić.
Dangubić je ranije nastupao i za UTA Arad, NK Celje, Chindiju, Spartak Trnavu, Senicu, Rijeku, Krško…




