FK Željezničar i Leo Simoni potpisali sporazumni raskid ugovora.
Simoni je u Željezničar stigao početkom 2025. godine. Odigrao je četiri utakmice, a proteklu polusezonu bio je na posudbi u NK Croatia Zmijavci.
Zahvaljujemo se Simoniju na profesionalnom odnosu, doprinosu na terenu i želimo mu sreću u nastavku karijere, saopštili su iz Željezničara.




