Fudbaleri Željezničara pobijedili su danas u trening utakmici svoj juniorski tim sa 9:2.
Plavi su ovaj susret odigrali kao posljednju uvertiru pred susret 1. kola proljetnog dijela prvenstva protiv Sarajeva i bili su više nego raspucani.
Po hat-trick su upisali Juričić i Lendrić, dok su po gol dodali Štilić, Ramović i Bojo. Za juniore su pogađali Križevac i Zubanović.
Podsjetimo, proljeće u Premijer ligi BiH za Željezničar počinje u ponedjeljak kada je na rasporedu pomenuti susret protiv Sarajeva i to na Grbavici.




