Admir Adžem više nije šef stručnog štaba Željezničara, saopšteno je danas iz kluba.
FK Željezničar i dosadašnji šef stručnog štaba Admir Adžem potpisali su sporazumni raskid ugovora.
FK Željezničar se zahvaljuje Admiru Adžemu na dosadašnjem angažmanu, radu i rezultatima, te mu želi mnogo sreće i uspjeha u nastavku trenerske karijere, navodi se u objavi.
Narednu utakmicu Plavi igraju u subotu protiv Radnika, na stadionu Grbavica, sa početkom u 16:00 sati.
Željezničar je uslijed loše forme pao na 5. poziciju na tabeli sa 23 osvojena boda, ali ima i utakmicu manje u odnosu na konkurente.




