Ekipa Željezničara će sutra u Visokom odigrati prijateljsku utakmicu protiv Bosne.
Plavima će ovaj susret poslužiti kako bi se što bolje pripremili za naredni prvenstveni okršaj protiv Mladosti, a duel u Visokom će biti odigran od 18:00 sati.
“Željo će danas trenirati u 18 sati na pomoćnom terenu Grbavice, sutra će u istom terminu odigrati trening-utakmicu u Visokom protiv Bosne, a potom u srijedu i četvrtak obaviti po jedan trening od 18 sati”, objavljeno je na klupskom sajtu.
Sarajevski tim je u prva četiri kola m:tel Premijer lige BiH ostvario četiri pobjede i trenutno se nalazi na prvom mjestu.
Foto: fkzeljeznicar.ba




