Ekipa Željezničara je u okviru priprema za subotnji susret sa Čelikom obavila redovan trening na glavnom terenu Grbavice.
Trening je zbog povrede propustio Ermin Zec, dok su ostali fudbaleri trenirali u punom intenzitetu, te će svi izuzev pomenutog ofanzivca i kartoniranih Sadikovića i Stevanovića biti u konkurenciji za utakmicu sa zeničkim Čelikom.

U subotu će Željezničar obaviti posljednji trening, a potom boraviti u karantinu u hotelu Novotel.

(fkzeljeznicar.ba)




