podijeli Facebook Twitter WhatsApp MNK Željezničar je u prvom susretu play offa za plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine pobijedio MNK Banovići rezultatom 2:0. Strijelci za Plave su bili Đuderija, te Salčin. Revanš se igra 11. marta u Banovićima. Dodajte sportske.ba među omiljene izvore Futsal klub Željezničar mnk banovici
Idealni i crni scenario za svaku grupu: Šta treba BiH da prođe ako pobijedi Katar jedan razlike24.06.2026