Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Zildžović najavio veliko pojačanje, uočio i Veležove slabosti

Blog Image

Trener Zvijezde 09 Adnan Zildžović zadovoljan je odrađenim pripremama te je borbu za opstanak definirao kroz 14 kvalifkacijskih utakmica u kojima Zvijezda 09 u svakoj od njih mora jurišati na pobjedu kako bi sačuvali premijerligaški status.

– Mogu reći da su uspješne pripreme iza nas. Nije bilo povrijeđenih igrača, spremni sa kodnicionog aspetka ulazimo u nastavak sezone. Zadovoljan sam sa igračima koji su došli u klub. Čekamo i dalje Nigerijca, koji bi trebao stići u dan-dva, izjavio je Zildžović.

Osvrnuo se i na gostovanje u Mostaru kod Veleža.

– Gledao sam Velež protiv DK. Idemo se postaviti muški, čeka nas 14 kvalifikacijskih utakmica i moramo ići na pobjedu. Čeka nas težak zadatak u Mostaru. Nećemo bezglavo napadati. Vidio sam dosta dobrih stvari u igri Veleža posebno prema naprijed gdje odskaču Fajić, Brandao, Ovčina, Vehabović. Vidio sam i slabosti u fazi branjenja. Ne idemo sa bijelom zastavom, pokušat ćemo doći do pozitivnog rezultata, zaključio je.

Slični članci