Trener FK Sarajevo Zoran Zekić, pronašao je novo pojačanje.
Bralić je posljednji angažman imao u Gorici, gdje je nastupao kao posuđen igrač, nakon čega se po isteku posudbe vratio u Celje. Sada je dogovoren njegov dolazak u Sarajevo.
Ovaj 32-godišnji defanzivac već ima iskustvo igranja u Premijer ligi BiH, jer je ranije tokom karijere nosio dres Širokog Brijega.
Bralić je nastupao još za Osijek, AE Larisu, Vojvodinu, Neftchi, Goricu i Celje…




