Fudbalski klub Velež Mostar saopćio je da je sporazumnim raskidom ugovora prekinuo saradnju sa defanzivcem Goranom Antonićem.
Antonić je u Velež stigao tokom aktuelne sezone, a u crvenom dresu Rođenih upisao je 12 nastupa, uz jednu asistenciju. Nakon razgovora dvije strane odlučile su da se saradnja okonča sporazumno.
Iskusni fudbaler rođen je 3. novembra 1990. godine u Sremskoj Mitrovici, a bogatu karijeru započeo je u LSK Laćarku, nakon čega je nastupao i za Palić Koming. Najdublji trag ostavio je u Spartaku iz Subotice, gdje je proveo šest sezona i odigrao 182 utakmice. Karijeru je potom gradio u inostranstvu, noseći dresove Nea Salamisa na Kipru, norveškog Elveruma, armenskog Alashkerta s kojim je osvojio Kup Armenije, te TSC-a iz Bačke Topole, za koji je tokom pet sezona zabilježio 156 nastupa. Prije dolaska u Mostar bio je član izraelskog Hapoela iz Tel Aviva.
Iz FK Velež su se zahvalili Antoniću na profesionalnom odnosu i doprinosu ekipi, te mu poželjeli mnogo sreće i uspjeha u nastavku fudbalske karijere.




