Zrinjski je potvrdio novi dolazak samo dan nakon teškog poraza u Bratislavi od ekipe Slovana (0:4).
U Mostar se vratio Matej Šakota, koji je potpisao ugovor do ljeta 2027. godine. Dolazi iz NK Slaven Belupo, a zapravo se radi o njegovom povratku među redove “Plemića”.
Igrao je i za zagrebački Dinamo, dok je prethodne dvije sezone u dresu Belupa skupio 55 nastupa i postigao pet golova.
– Matej, dobro došao nazad! Želimo ti puno uspjeha i dobrih nastupa u dresu s lentom – poručili su iz kluba.




