Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Zvijezda Chelseaja rastužila je ove godine BiH, sada pao na doping testu?

Blog Image

Nogometaš Chelseaja i ukrajinske reprezentacije, Mykhailo Mudrik (23), pao je na doping-testu, izvještava ukrajinski portal Tribuna.

Prema informacijama, Mudrik je trenutno suspendiran dok se ne razjasne okolnosti i detalji. Ukrajinac je dao uzorak B i sada čeka drugu analizu. Iako mediji nisu otkrili koja je zabranjena supstanca pronađena u njegovom organizmu, izvješća sugeriraju da bi mogao biti suspendiran do kraja tekuće sezone. Ni klub ni sam igrač još nisu komentirali situaciju. Ova vijest predstavlja veliki udarac za Mudrika, ali i za Chelsea koji ga je platio 70 miliona eura.

Mudrik je u januaru prošle godine prešao iz Šahtara u Chelsea, a bio je jedan od najtraženijih igrača u Europi, dok ga je Chelsea u posljednji tren doveo, nakon što je već bio dogovorio transfer s Arsenalom. Ove sezone je, zbog problema s ozljedama, odigrao samo sedam utakmica i postigao jedan gol.

U ukupno 73 nastupa za Chelsea, zabio je 10 golova i ostvario devet asistencija, ali još nije opravdao očekivanja i visoku cijenu.

Slični članci