Dinamo je sinoć u okviru Evropske lige ostvario pirovu pobjedu nad Sevillom.
Na uzvratnoj utakmici koju je pratilo skoro 10.000 gledalaca mogla se vidjeti i poruka podrške ratom pogođenoj Ukrajini, a koju su postavili najvatreniji Dinamovi navijači.
BBB-i su podigli transparent s natpisom ‘podrška ukrajinskom narodu’ te skandirali ‘slava Ukrajini’, a poruku je prenio i igrač Manchester Cityja Oleksandr Zinčenko koji je jako zabrinut zbog stanja u svojoj domovini.
Poruku navijača Dinama je podijelio na svom Instagram profilu i zahvalio se na podršci.





