PODIJELI

Za vikend se igraju mečevi petog kola prve futsal lige FBiH.

Grupa 1 ,

U okviru 5. kola grupe 2. derbi kola se igra u Bugojnu lider na tabeli Iskra Vrbas, 9 bodova, će ugostiti zenički sastav Neimari koji imaju isti broj bodova kao Bugojanci. Drugoplasirani DiaBiH je gost futsal Želji, u Konjicu istoimeni sastav će ugostiti goraždansku Drinu.

Subota 5. decembar,

Bugojno: MNK Iskra Vrbas – MNK Neimari u 15:30 sati, KŠC “Sabit Hadžić”, prvi sudija : Farik Kečo (Sarajevo) , drugi sudija : Adnan Merdanović (Sarajevo) , delegat : Josip Puljić (Fojnica) .

Nedjelja, 6. decembar,

Konjic : FK Konjic – MNK Drina u 16:30 sati , SD “Konjičanka” , Oliver Kožul (Široki Brijeg) i Fuad Jasenković (Sarajevo) , Dženan Đipa (Zenica) .

Sarajevo : MNK Željezničar – MNK DiaBiH u 18:00 sati, SD “Ramiz Salčin”, Olover Žilić i Alen Serdarević oba Vitez, Bakir Softić (Fojnica) .

slobodna ekipa, MNK Žepče .

Grupa 2 ,

U grupi 2. u Sanskom Mostu lider Sparta, 10 bod. igra derbi kola protiv Konjodora iz Bužima, 7 bod. koji ima bod manje od domaćeg sastava, širokobriješka Hercegovina je favorit u duelu sa livanskom ekipom Čulin Mlin, derbi začelja se igra u Cazinu, igraju dvije posljednjeplasirane ekipe koje su bez bodova, Buba Mara i mostarski Rudnik.

Subota, 5. decembar

Široki Brijeg : MNK Hercegovina – MNK Čulin Mlin u 15:00 sati, SD “Pecara” , Armin Jelin i Anis Kaladžić oba
Mostar , Goran Skoko (Ljubuški) .

Cazin : MNK Buba Mara – HMNK Rudnik , u 15:00 sati, SD “Medžlisa Džemaludin Čaušević” , Armin Islamović i Anel Burnić oba Sanski Most, Irfan Budimlić (Cazin) .

Nedjelja, 6. decembar,

Sanski Most : MNK Sparta – FK Konjodor u 15:00 sati , SD “Sanski Most”, Adnan Kasupović i Muhrem Dedić oba Bihać, Adnan Dupanović (Bosanska Krupa) .

Slobodna ekipa, MNK Mostarske kiše .

Grupa 3 ,

U grupi 3. igraju se dvije utakmice, u Lukavcu se igra derbi kola dvije vodeće ekipe, istoimeni domaći sastav i
Banovići, oba sastava imaju po 6 bodova, derbi začelja u Brčko Distriktu igraju Lux Brčko i Lilium .

Subota, 5. decembar,

MNK Lukavac : MNK Lukavac – MNK Banovići u 15:30, SD “Lukavac”, Elmir Trgovčević i Edin Kadrić oba Tuzla , Mirnes Brkić (Lukavac) .

Nedjelja, 6. decembar,

Brčko Distrikt: KMF Lux – FC Lilium u 18:00 sati ,SD “Ekonomske škole” , Sanel Alihodžić i Sanel Hasanović oba Zenica , Besim Mešić (Kalesija) .

Slobodna ekipa MNK Klanac .

PODIJELI