Generalnom sekretaru Bokserskog saveza BiH Milenku Tomiću određen je jednomjesečni pritvor.

Vijest da je Tomić uhapšen u Bijeljini izazvala je veliku pozornost u našoj zemlji, a kako prenose Nezavisne novine, iza rešetaka je završio zbog sumnje da je obljubio četrnaestogodišnju djevojčicu.

“M.T. je u Tužilaštvu saslušan u svojstvu osumnjičenog, nakon čega je Okružnom sudu u Bijeljini predloženo određivanje pritvora za njega, zbog bojazni da bi boravkom na slobodi mogao uticati na svjedoke i da bi moglo doći do narušavanja javnog reda”, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva iz Bijeljine.

Okružno tužilaštvo Bijeljina je odmah zatražilo pritvor za Tomića, a Okružni sud u ovom gradu je to i prihvatio jer su procijenili da bi svojim boravkom na slobodi mogao utjecati na svjedoke.

Ostali sportovi

Lana Pudar ne zna prestati sa fantastičnim uspjesima: Drugo mjesto za Lanu!

U toku su Mediteranske igre u Oranu, a Lana Pudar je napravila novi odličan rezultat.

Mlada bosanskohercegovačka plivačica osvojila je drugo mjesto, odmah iza Slovenek Neze Klančar. Riječ je o polufinalu utrke 50 metara delfin.

Na ovaj način, Lana je nastavila sa fantastičnim uspjesima koje niže. Ovim uspjehom, također, Lana je zauzela svoje mjesto u finalu Mediteranskih igara u spomenutoj disciplini.

Vrijeme naše plivačice bilo je 26.78.

Pogledajte kako je Lana Pudar “pomela” konkurenciju i osvojila zlato (VIDEO)

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar isplivala je finalnu utrku u disciplini 200 metara delfin na Mediteranskim igrama u Oranu i osvojila prvo mjesto s vremenom 2:09.18, te osvojila zlatnu medalju.

Lana Pudar je iza sebe ostavila portugalsku plivačicu Monteiro Martins (2:09.39) i treću Turkinju Merve Tuncel (2:12.59).

Pogledajte kako je Lana plivala večerašnje finale.

Lana Pudar ubjedljivo prva, osvojila zlato na Mediteranskim igrama!

Bh. plivačica Lana Pudar osvojila je zlatnu medalju u finalnoj utrci Mediteranskih igara u Alžiru u disciplini 200 metara delfin.

Naša predstavnica je utrku okončala s vremenom 2:09.18, što je za 14 stotiniki bilo bolje od drugoplasirane Cunhe Martins iz Portugala, a trećeplasirana Merve Tuncel iz Turske zaostala je ogromnih 3.41 sekundu.

Bh. plivačica će na Mediteranskim igrama u Alžiru nastupati još u disciplinama 50 i 100 metara delfin.