Ino fudbal

Je li Džekina maestralna gluma ostavila Inter u utrci za naslov prvaka?

,

Fudbaleri Intera u 35. kolu italijanske Serije A pobijedili su Uindese rezultatom 1:2.

Drugi gol Inter je postigao s penala, koji je napravljen nad Edinom Džekom

Uz konsultaciju s Var-om sudija je procijenio da je riječ o penalu.

Taj momenat bio je , ispostavit će se i presudan za pobjedu Intera.

VIDEO pogledajte OVDJE.

Ino fudbal

Suarez pred novim angažmanom

Urugvajski napadač Luis Suarezpred novim je angažmanom u karijeri.

Suarez je tek privremeno stigao u domovinu gdje igra za Nacional, a iz kluba su najavili kako će ih proslavlje i napadač ubrzo napustiti.

Nova destinacija za Suareza mogla bi biti Amerika, a ovaj urugvajski as trebao bi potpisati ugovor sa Los Angeles Galaxyem.

Suarez je u karijeri igrao za Groningen, Ajax, Liverpool, Barcelonu, Atletico Madrid.

Ino fudbal

Ovo je situacija u kojoj Barceloni nije dosuđen penal

Fudbaleri Barcelone pretrpjeli su drugi poraz u Ligi prvaka. Inter je rezultatom 1:0 porazio Xavijev tim.

Mnogo prašine diće se zbog odluke sudije na ovoj utakmici Slavke Vinčića.

U 92. minuti Interov Dumfris igrao je rukom, ali sudija nije zatražio gledanje VAR-a te je propustio gledati ovu situaciju.

U Barceloni su zbog ovoga žestoko protestvovali, ali to nije promijenilo njihovu odluku.

Fudbal

Moćni Napoli nanio najteži poraz Ajaxu u historiji

Večeras je završeno još šest susreta trećeg kola grupne faze Lige prvaka. Impresionirao je Napoli, koji je još jednom pokazao moć koju posjeduje sa ovom ekipom. Slavili su protiv Ajaxa u Amsterdamu rezultatom 1-6.

Napoli je gostovao Ajaxu u Amsterdamu. Tim iz Napulja demonstrirao je moć još jednom, te nakon tri kola ima maksimalnih devet bodova. U prvom poluvremenu mrežu domaćih pogađali su Raspadori, Di Lorenzo i Zielinski, a prije toga je u devetoj minuti Ajax u prednost doveo Kudus.

Međutim, Napoli je “samljeo” protivnika u nastavku, a u drugom poluvremenu Raspadori je pogodio još jednom u 47. minuti utakmice. Ajax je susret završio i sa igračem manje posljednjih 20-tak minuta, nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Dušan Tadić. Šesti pogodak postigao je Simeone čim je ušao u igru. Ovo je zvanično najteži domaći poraz Ajaxa u historiji kluba.

Standings provided by Sofascore

Inter je ugostio Barcelonu, u prvom poluvremenu vidjeli smo jedan pogodak, Calhanoglu je postigao lijep gol u smiraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Barcelona je krenula dosta jače, postigla i pogodak u 67. minuti preko Pedrija, ali je nakon konsultacija iz VAR sobe on i poništen zbog igranja rukom.

Bh. reprezentativac Edin Džeko utakmicu je počeo sa klupe za rezervne igrače, a u igru je ušao u 56. minuti umjesto Correae.

Liverpool je očekivano savladao Rangers. Alexander-Arnold je u sedmoj minuti fantastičnim pogotkom iz slobodnjaka donio prednost Redsima, Salah je uduplao sa bijele tačke početkom drugog poluvremena.