PODIJELI

U grupi 1. derbi prvenstva u Zenici igraju drugoplasirani domaći sastav Neimari, 18 bodova i lider Iskra Vrbas Bugojno koja ima bod više i utakmicu manje od Zeničana. Ovaj veliki derbi sude Sarajlija, Farik Kečo i Hrasničanin, Almedin Berilo, dok je delegat, Mirnes Brkić iz Lukavca,

U drugom susretu u Goraždu posljdnjelasirana Drina 6 bodova će ugostiti FK Konjic koji je za mjesto više i bodom više od Goraždana.

Subota, 27. februar,

Zenica:MNK Neimari-MNK Iskra Vrbas,    Gradska  „Arena Zenica “ u 15:00 sati,prvi sudija:Farik Kečo (Sarajevo), drugi sudija: Almedin Berilo (Hrasnica)), delaget:Mirnes Brkić (Lukavac).

Nedjelja,2 8. februar,

Goražde:MNK Drina – FK Konjic , SD “Mirsad Hurić“  u 18:30 sati, Adnan Merdanović i Emsel Krupalija oba Sarajevo , Ahmedin Mršo   (Goražde).

Slobodna ekipa, MNK Sparta.

Grupa 2.

U grupi 2. u lider Konjodor, 25 bodova je domaćin trećeplasiranoj Sparti, 17 bodova, u hercegovaćkom derbiju u Širokom Bijegu domaća Hercegovina za rivala ima livanjski sastav Čulin Mlin, dok derbi začelja u Mostaru igraju dvije posljednjeplasirane ekipe Rudnik i cazinski sastav Buba Mara.

Subota, 27. februar,

Mostar:MNK Rudnik-MNK Buba Mara, SD „Bijeli Brijeg“ u 14:00 sati, Olover Kožul(Široki Brijeg) i Armin Jelin (Mostar), Igor Mehler (Mostar).

Nedjelja, 28. Februar,

Bužim:FK Konjodor-MNK Sparta u , SD „Bužim“ u 15:00 sati, ,Muharem Dedić i Adnan Kasupović

oba Bihać, (Irfan Budimlić (Cazin).

Livno:MNK Čulin Min-Hercegovina, SD „Dalibor Perković-Dali“ u 18:00 sati, Marko Sesar i nel Puce oba Mostar, Josip Lozančić (Livno).

Slobodna ekipa, MNK MNK Mostarske kiše.

Grupa 3.

U grupi 3, lider Banovići je apsolutni favorit u domaćem duelu sa trećeplasiranim sastavom Lukavca, kao i Lilium u duelu sa brčanskim sastavom Luxa.

Subota, 27. februar,

Banovići:MNK Banovići- MNK Lukavac,  JU „Sportsko kulturni centar „ u 19:00 sati, Sanel Alihodžić i Mirza Fetić oba Zenica, Besim Mešić (Kalesija).

Brijesnica Velika :FC Lilium-KMF Lux,  JU OŠ „Brijesnica“ u 19:30 sati, Dževad Vrbić  (Lukavac) i Esmir Šahbazović  (Banovići),Nedim Moranjkić  (Lukavac).

Slobodna ekipa,MNK Klanac.

Ismet Nimanović

PODIJELI