Ino fudbal
Mbappe komentarisao mogući odlazak iz PSG-a

Napadač Paris Saint-Germaina i francuske nogometne reprezentacije Kylian Mbappe opovrgao je u nedjelju medijske napise o njegovoj želji da već u januaru napusti Pariz izjavivši da je bio iznenađen kad je pročitao te vijesti.
“Nisam tražio odlazak u januaru”, rekao je Mbappe novinarima nakon što je njegova momčad u nedjelju s 1-0 svladala Olimpique Marseille u prvenstvenom derbiju.
“Informaciju koja je objavljena taj dan nisam razumio. Ni na koji način, izravno ili neizravno, nisam povezan s tom informacijom”, izjavio je Mbappe.
Nekoliko je francuskih medija prošli utorak objavilo da je napadaču dosta neispunjenih obećanja od predsjednika PSG-a Nassera Al-Khelaifija te da želi napustiti francuski glavni grad što je prije moguće.
“Bio sam šokiran tom viješću, kao i svi drugi. Ljudi možda misle da sam ja u to uključen, ali uopće nisam”, dodao je Mbappe.
“Drijemao sam, moji najbliži su bili na utakmici mog mlađeg brata. Svi smo bili zatečeni kad smo saznali. Poslije smo se s tim morali pozabaviti, a mene je čekala utakmica (u Ligi prvaka protiv Benfice). Samo sam želio reći da je to potpuna izmišljotina i da sam ovdje vrlo sretan.”
Tokom prošle sezone činilo se da će Mbappe dres PSG-a zamijeniti onim Real Madrida, ali je 23-godišnjak u maju potpisao novi ugovor koji ga za prvaka Francuske veže do ljeta 2025.
-
Fudbal4 dana ago
Lautaro je pogodio, ali velike zasluge za gol Intera ima Džeko! (VIDEO)
-
Fudbal1 dan ago
Alen Halilović otišao iz kluba, znate li koja mu je tržišna vrijednost danas?!
-
Rukomet1 sedmica ago
Poznati svi četvrtfinalni parovi SP-a u rukometu
-
Domaći fudbal4 dana ago
Preminuo nekadašnji golman Željezničara
-
BH Reprezentacija2 dana ago
Kakva je veza talentovanog stopera Ajaxa sa BiH?
-
Domaći fudbal1 sedmica ago
Doskorašnji fudbaler Željezničara okačio kopačke o klin u 25. godini?!
-
Ino fudbal6 dana ago
Preokret: Hadžiahmetović potpisuje za velikana?
-
Domaći fudbal1 sedmica ago
Iznenađenje na Tušnju: Varešanović potpisao za Slobodu