Mulalić: Čujem da je offside bio tri metra, trebao je biti i crveni. Nećete izvući iz mene ono što hoćete!10.09.2022
Mulalić: Ubio bih se da smo izgubili. Pored tolikih budžeta da se plače!? Hej, ja nemam ništa!26.08.2022
Mulalić: Kada smo dali gol za 2:1, bila je završena utakmica. Ko je pametan, zna šta govorim20.08.2022